Верифицированный профиль
1
Год опыта
7
Месяцев на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
44
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
5285
Последний визит на сайт
2 дня назад

Продажа коммерческой недвижимости (4)

  • THE Capital
    1 700 000 $
    381 $/м²

    олеся бердника, 1

    производственное помещение
    4460 м²
    2 дня назад
    Продається підприємство. Локація: Михайлівка-Рубежівка Загальна територія: 1.35 га, повністю залита бетоном Капітальні будівлі складські 4460м2 Навіси 2400м2 . Адміністративна будівля 350м2 Земля: довгострокова оренда на 49 років з правом викупу (250 000 грн/рік) Власна Котельня Свердловина Септик Закрита територія по периметру. Адміністративні приміщення • Офіси • Бухгалтерія • Кімната охорони • Роздягальні • Вбиральні • Побутові кухні • Міні-готель для персоналу Додаткова інформація • Утеплення, електропостачання, автономне опалення. • Територія залита бетоном — зручно для техніки та логістики. #A26103
    Риелтор
  • THE Capital
    1 500 000 $
    750 $/м²

    Житомирская ул., 1

    многофункциональное помещение
    2000 м²
    2 дня назад
    Продаж сучасного складського комплексу біля Києва Житомирська траса | 15 км від міста | 2000 м² Пропонується до продажу новий складський комплекс , розташований за 15 км від Києва з прямим заїздом із Житомирської траси. Зручна логістика, асфальтований під’їзд, комфортний заїзд великогабаритного транспорту. Основні характеристики: • Відстань до Києва — 15 км • Прямий заїзд із Житомирської траси • Загальна площа складу — 2000 м² • Робоча висота — 8 м • Навантаження на підлогу — 5 т/м² • Земельна ділянка — 0,53 га (53 сотки), у приватній власності • Електроенергія — 100 кВт (можливе збільшення) • Вода — централізована • Каналізація — септик • Опалення — твердопаливний котел • Офісна зона —...
    Риелтор
  • THE Capital
    3 650 000 $
    1 503 $/м²

    Демеевская ул., 29

    многофункциональное помещение
    2429 м²
    2019 год постройки
    2 дня назад
    Продаж комерційного приміщення з якірним орендарем — Sport Life De Lux Пропонується до продажу комерційне приміщення з надійним якірним орендарем — Sport Life De Lux. Готовий інвестиційний бізнес, який стабільно приносить дохід. Усі фінансові показники та деталі щодо прибутковості надаються під час особистого спілкування. У вартість об’єкта входять 25 паркомісць. ЖК «Park Avenue» — один із найкращих та найбезпечніших житлових комплексів Києва ЖК «Park Avenue» заслужено вважається одним із найкомфортніших і найбезпечніших житлових комплексів столиці. Переваги комплексу: закрита територія з картковою системою доступу; цілодобова воєнізована охорона 24/7; підземний паркінг; обладнане бомб...
    Риелтор
  • THE Capital
    2 200 000 $
    286 $/м²

    Софіївська ул., 1

    производственное помещение
    7695 м²
    2 дня назад
    ПРОДАЖ цілісного майнового комплексу. ● Локація: Київська обл., смт. Баришівка (зручна логістика). ● Територія: Власна земельна ділянка 6,5 га. ● Нерухомість: Цілісний майновий комплекс площею 7700 кв.м (виробничі, складські, адміністративні приміщення). ● Енергетика: Власна трансформаторна підстанція потужністю 3,4 МВт (критично важливий актив для промисловості). ● Логістика: Власна залізнична колія, зручні під’їзди, козловий кран. Виробничі потужності та продукт, що ми виробляємо зараз ● Продукт: Труби для водоводів, газопроводів, каналізації діаметром 10-630 мм. ● Потужність: Сучасні екструзійні лінії із загальною річною потужністю 6000–8000 тонн. ● Потенціал виручки: При повному заванта...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.